Poznejte volný čas na ZŠ LIVINGSTON!

Moderní výuka, kvalifikovaní a vstřícní pedagogové, individuální přístup – to je ZŠ LIVINGSTON. Další z našich priorit je ale i smysluplně strávený volný čas našich dětí. V rámci volného času si děti na naší ZŠ můžou vybírat z řady strukturovaných i nestrukturovaných aktivit. Kromě samotné družiny je dětem k dispozici nabídka kroužků a dalších volnočasových aktivit v našem Zájmovém centru.

Pod pokličku naší školy můžete nahlédnout v Týdnu otevřených dveří od 8.11., připravili jsme pro vás následující aktivity:

– Zažít naši školu a poznat, jak děti tráví volný čas.

– Zažít naši školu při výuce formou individuální prohlídky.

– Zúčastnit se online semináře, kde se dozvíte vše důležité o škole, jejích prioritách, systému výuky. V rámci tohoto semináře budete mít prostor pro vaše individuální dotazy.

Na individuální prohlídku se registrujte zde, na online seminář pro rodiče v úterý 9. 11. se registrujte zde.

Těšíme se na vás!

P.S. Nezapomeňte sledovat FB školy nebo náš LinkedIn!