Mirka Neubauerová

Je asistentka pedagoga, družinářka.

$
Mirka pochází z Českých Budějovic, ale teď už několik let žije v Praze. V současná době dokončuje studium Jazyků a komunikace neslyšících na Filozofické fakultě UK. V rámci oboru se zaměřovala na oblast vzdělávání. V té by se chtěla i dál vzdělávat a nabírat zkušenosti. Nejvíce zkušeností s dětmi získala díky skautingu, ve kterém vyrostla a několik let i vedla dívčí oddíl v Českých Budějovicích. Svůj čas teď věnuje skautskému vzdělávacímu kurzu. Ve svém volném čase se také částečně podílí na vedení předškolního lesního klubu pro děti s vadou sluchu. Miluje chození po horách i nížinách, spaní ve stanu i pod širákem, zpívání u ohně, čtení, chození do divadla a kynuté těsto. Teď se nejvíce ale těší na to, že jako asistentka pedagoga načerpá nové zkušenosti a bude se dále tímto směrem rozvíjet.