Náš tým

Petra Bakajsová

ředitelka školy

Eva Pokorná

majitelka školy

Jaroslav Pokorný

majitel školy

Petra Bakajsová

ředitelka školy

Eva Pokorná

majitelka školy

Jaroslav Pokorný

majitel školy

Ondřej Douša

zástupce ředitelky školy

Jana Karpačová

zástupkyně ředitelky školy

Eva Pravdová

provozní manažerka školy

Ondřej Douša

zástupce ředitelky školy

Jana Karpačová

zástupkyně ředitelky školy

Eva Pravdová

provozní manažerka školy

Petr Šobra

školní psycholog a dětský kouč

Ester Lochmanová

speciální pedagožka a logopedka

Kateřina Rangotis Benešová

metodička a speciální pedagožka

Petr Šobra

školní psycholog a dětský kouč

Ester Lochmanová

speciální pedagožka a logopedka

Kateřina Rangotis Benešová

metodička a speciální pedagožka

Anna Loudová

učitelka na 1. stupni 

Lucie Brusová

učitelka na 1. stupni

Pavla Mitášová

učitelka na 1. stupni 

Anna Loudová

učitelka na 1. stupni 

Lucie Brusová

učitelka na 1. stupni

Pavla Mitášová

učitelka na 1. stupni 

Pavla Nováková

učitelka na 1. stupni

Andrea Nečasová

učitelka na 1. stupni

Veronika Poláková

učitelka na 1. stupni a družinářka

Pavla Nováková

učitelka na 1. stupni

Andrea Nečasová

učitelka na 1. stupni

Veronika Poláková

učitelka na 1. stupni a družinářka

Tereza Petrlíková

učitelka na 1. stupni a družinářka

Kristýna Forejtková

učitelka na 1. stupni a družinářka

Vítek Šnajdara

učitel na 1. stupni a družinář

Tereza Petrlíková

učitelka na 1. stupni a družinářka

Kristýna Forejtková

učitelka na 1. stupni a družinářka

Vítek Šnajdara

učitel na 1. stupni a družinář

Markéta Muláčková

učitelka na 1. a 2. stupni a družinářka

Jan Wolf

učitel na 1. a 2. stupni

Nicole Valentová

učitelka na 2. stupni

Markéta Muláčková

učitelka na 1. a 2. stupni a družinářka

Jan Wolf

učitel na 1. a 2. stupni

Nicole Valentová

učitelka na 2. stupni

Denisa Slepičková

učitelka na 2. stupni

Daniel Brodníček

učitel na 2. stupni

Ondřej Prstek

učitel na 2. stupni

Denisa Slepičková

učitelka na 2. stupni

Daniel Brodníček

učitel na 2. stupni

Ondřej Prstek

učitel na 2. stupni

Martin Holub

učitel na 2. stupni a vedoucí anglického oddělení

Kateřina Pešková

učitelka a metodička angličtiny

Albert Radvan

učitel angličtiny, družinář a hlavní inovátor

Martin Holub

učitel na 2. stupni a vedoucí anglického oddělení

Kateřina Pešková

učitelka a metodička angličtiny

Albert Radvan

učitel angličtiny, družinář a hlavní inovátor

Jana Mataruga

učitelka angličtiny

Justin Timothy Cecil

učitel angličtiny

John Dean Owens

učitel angličtiny

Jana Mataruga

učitelka angličtiny

Justin Timothy Cecil

učitel angličtiny

John Dean Owens

učitel angličtiny

Michaela Vlachová

družinářka

Michal Pošmourný

družinář

Petra Tomanová

recepční a asistentka kanceláře školy

Michaela Vlachová

družinářka

Michal Pošmourný

družinář

Petra Tomanová

recepční a asistentka kanceláře školy

Mariya Puka

vedoucí úklidu a výdejny

Mariya Puka

vedoucí úklidu a výdejny

Copyright 2014 - 2021 ZŠ Livingston, všechna práva vyhrazena